Sveikas, saulėtasis Kipre!

Pirmąjį blog’o post’ą baigiau kalbėdama apie lagamino baubus. JIE TIKRI, PATIKĖKIT MANIM, TIKRI!!! Iš viso turėjau 32kg registruotą ir didelį orlaivio bagažą (o tai yra normalus rankinis RYANAIR, tačiau WIZZ’as turi savo kainoraštį ir nuostatas…). Taigi, nežinau, kaip sugebėjau viską sutalpinti, bet man tai pavyko.

Patarimas: kai kraunies daiktus, pradėk galvoti nuo dienos pradžios ir ką dienos eigoj naudoji kas dieną.

Taip, tikėtina, mažiau daiktų pamirši (juk visada kažką užmirštame 😀 ) Deja, tik atvažiavus sužinojau, kad patalynės užvalkalų net nereikėjo vežtis, pasirodo jie “provided”.

Taigi, antras patarimas: visada išssiaiškink, ar reikia patalynės, užvalkalų ir t.t.

Ai, ir trečias patarimas-vakuuminiai maišai yra super daikčiukas. Išsisiurbia oras, vietos sutaupai (ypač su rankšluosčiais, patalyne, megztiniais ir pan.).

Į vieną maišą megztiniai, į kitą-patalynės užvalkalai ir rankšluosčiai. Teko prisėst ant lagamino, kad užsisegtų 😀 (neįsivaizduoju, kas būtų be vacuum maišų…)

Kol kas lyg ir nieko netrūksta, na, tik maisto galėjau įsimesti…

Gi po kelionės būsi pavargęs ir tikrai neblūdysi po miestą, ieškodamas parduotuvės.

Pati kelionė praėjo geriau nei tikėjaus (dėl jos labiausiai ir nerimavau. Gi visai kitam pasaulio krašte atsidūrsiu, kita tvarka, transportas ir pan.). Lėktuvo vieta buvo 21D, o tai reiškia prie pat tako, dešinėj lėktuvo pusėj. Nežinau kodėl, bet man susišvietė, kad reikia sėst prie tako kairėj pusej. Na, bet kai susivokiau, tai jau nebuvo kur dėtis-gi nepulsi keist vietos, kai visi keleiviai jau susėdę. Taigi, palaukiau kol baigsis keleivių laipinimas ir, mano didelei nuostabai, visa mano 3 vietų eilutė buvo VISIŠKAI TUŠČIA! O tai reiškia, kad galiu ne tik stebėti skrydžio ypatumus per mažytį langelį, bet ir IŠŠSIDRĖBTI PER VISAS 3 VIETAS!!! O tai labai pravertė, nes, toks jausmas, kad WIZZ’e sėdimos vietos dar mažesnės už RYANAIR, o ką jau kalbėt apie vietą kojoms…

PicMonkey Collagew

Po 3,5 h skrydžio, teko laukti dar pusantros valandos KAPNOS AIRPORT SHUTTLE autobuso. Na, bet man ir čia pasisekė – ne viena skridau, o su dar viena lietuve iš Vilniaus kolegijos, kuri gyvena mano name. Taigi, liūdna nebuvo, kavos išgėrėm, užkandom (Larnacos oro uoste viskas maždaug 1-2eur brangėliau, bet kai tavo skrydis 5 ryto ir tu visą naktį nei miegojai, nei valgei, tai niekur nesidėsi…)

Kelionė nuo Larnakos oro uosto iki Nicosijos – apie 40min (bilietas 8eur). Paleidžia Kapnos pagrindinėj stoty, kur tave pasitinka paslaugūs taksistai. Visą kelią spurdėjau ir nekantravau pamatyti savo naujuosius namus, tad, vos tik išlipusios iš autobuso, nieko nelaukdamos su Dite (mano pakeleive iš VK) šokom į taksą ir nuvažiavom “namo”. Atstumas nedidelis, užtrukom gal 5 min, kaina 10 eur –  kai dviese, tai šiek tiek sutaupai. Mano “butiokės” buvo nulėkusios iki Paphos miestelio, į paplūdymius ir pan., tad man reikėjo pasiimti raktą iš kaimynių, kurios, beje, kaip ir didžioji namo dalis, lietuvės (draugiškos panelės pasirodė, tad tuojau ir “veidaknygėm” apsimainėm”). Palikusi savo kelionės bičiulę, žengiau į savo laikinuosius namus. O butas tikrai puikus! Didelis, erdvus, 2 tualetai su dušu ir vonia, virtuvė gan nebloga, su daug spintelių ir visokiausių įrankių, indų ir t.t. praktiškai gali visko rasti, ko tik reikia-net kokteilių plakiklį! Deja, pagrindinio dalyko kažkodėl nėra – virdulio. Keistas sprendimas, na, bet nieko. Iš viso 3 miegamieji. Vieną galima pavadinti “veidrodiniu” kambariu. Jis yra didžiausias, turi dvigulę lovą, atskirą balkoną, o veidrodžių siena-spinta patalpą tik dar labiau išdidina. Šiame kambaryje gyvena lietuvė Simona (taip pat iš KTU), bet po 2 mėnesių ten persikelsiu aš, nes maniškis kambarys turbūt 3 kartus mažesnis. Nėra nei balkono, nei veidrodžių, nei erdvės… Taigi, kad nelikčiau labai jau nuskriausta, sutarėm, kad 2 mėn “veidrodiniam” kambary pagyvens Simona, o likusius 2 – aš. Vokietės kambarys yra vidutinio dydžio, turi savo išėjimą į balkoną ir netgi 1 veidrodį :D. Šiaip, labai gerai tai, kad kiekvienam miegamajam yra po kondicionierių – “dušnekas” čia šiltuoju sezonu… Iš esmės, butas puikus. Nuoma 500eur (kiekvienai po 166eur) be mokesčių. Tikėkimės, kad jie bus nedideli ir liks daugiau laisvų pinigėlių “dūzgėms”.

Rytojaus planas – nuvažiuoti iki universiteto ir parduotuvės. Reik naudotis proga, kad busai nemokami – transporto diena pasirodo. Universitete turėtų duoti žemėlapių ir SIM kortelę. Taip pat turėsiu susimokėti 160eur už 3 dienu trip’a po Kiprą ir Welcome Days pack’ą.

Kol kas nuotaikos puikios, nors ir miego trūkumas! Pažiūrėsim, ką atneš ši savaitė. Tai tiek. Stengsiuosi “paupdeitint” savo mėgėjišką ir (pabrėžiu) PIRMĄJĮ blog’ą kas savaitę.

Iki kito susipaišymo!

Advertisements